Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju Henkel d.o.o., tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

 Prodajno tehnički savjetnik na projektima u oblasti građevinskih radova
Mjesto rada:
Podgorica

Opis posla:
  • Pružanje tehničke podrške distributerima i izvođačima građevinskih radova
  • Kontinuirana komunikacija sa izvođačima i podizvođačima građevinskih radova, kao i sa saradnicima unutar Biroa
  • Održavanje tehničkih prezentacija
  • Pružanje tehničke pomoći i podrške u slučaju reklamacije Henkel proizvoda
  • Testiranje novih proizvoda
  • Redovan pregled tržišta sa specijalnim fokusom na potrebe i potencijale tržišta
  • Provođenje analize aktivnosti glavnih konkurenata
  • Priprema konkretnih ponuda
  • Sastavljanje nedeljnih i mjesečnih izveštaja za Rukovodioca tehničke podrške i Direktora prodaje i marketinga
  • Odgovornost za ispunjavanje mjesečnih prodajnih ciljeva na projektima
  • Kontinuirana saradnja sa ostalim zaposlenima na razmjeni know-how
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog
Zahtjevi:
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Poželjno posjedovanje diplome građevinskog fakulteta (arhitekture, mašinstva, ili hemijske tehnologije)
  • Proaktivnost i preuzimanje inicijative
  • Visoko razvijene komunikacione vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije
Benefiti:
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju, molimo Vas da se prijavite putem linka: