PRVA TV zapošljava:

MONTAŽERA
Broj izvršilaca
: 2

Opis posla:
  • Po nalogu poslodavca, i/ili lica koje poslodavac ovlasti montira sve vrste TV programa, a u saradnji sa izveštačima i snimateljima
  • Iskusno koristi sve savremene montažne programe i softvere
  • Kontroliše tehničku ispravnost sirovog materijala i montiranih priloga
  • Upozorava izveštače i snimatelje na manjkavosti u primljenom materijalu
  • Predlaže izmene teksta, plana i scenarija i učestvuje u analizi gotovog materijala
  • Po potrebi učestvuje u izradi dnevne grafike
  • Po nalogu Poslodavca, Zaposleni je dužan da obavlja i sve druge poslove kako zahtjeva priroda posla
Za radno mjesto Montažer potrebni su sljedeći uslovi:
  • Srednja stručna sprema (IV nivo)
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Odlično poznavanje montažnih programa i softvera

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: cv@prvatv.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Rok za prijavu je do 22.08.2022. sa mogućnošću produžetka