Kompanija Klikovac raspisuje slobodno radno mjesto na poziciji:

Finansijski i robni  knjigovodja
Lokacija: Uprava firme
Broj izvrsilaca:

Odgovornost: Šefu odeljenja računovodstva, Direktoru finansija i računovodstva

Opis poslova:

  • Prijem i knjiženje svih poslovnih promjena i kontrola ispravnost dokumentacije za knjizenje. Unos podataka u odgovarajuci program.
  • Vrši kontrolu ispravnosti ulaznih i izlaznih dokumenta
  • Dnevno praćenje svih robnih i finansisjkih dokumenta.
  • Odgovornost za tok dokumentacije i odgovornost prema rukovodiocu sektora.
  • Kontrola kontiranog izvoda.
  • Prenos podataka, formiranje naloga, provjera i knjiženje u glavnu knjigu.
  • Prati stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljaca, kupaca kako domacih tako i ino i ucestvuje u njihovom usaglasavanju i sravnjenju, potpisuje IOS-e.
  • Provjerava da li su svi računi koji su izdati uredno proknjizeni u finansisjkom računovodstvu.
  • Kontroliše knjigu ulaznih i izlaznih faktura.
  • Zadužen je za izvjestaj o prihodima i rashodima preduzeca.
  • Izradu putnih naloga.
  • Vodi blagajnu, za koju vodi blagajnički dnevnik.
  • Obavlja i sve ostale poslove iz djelokruga svog referata koji mu po prirodi poslovanja pripadaju ili mu se naknadno mogu dodijeliti od strane šefa sektora računovodstva, a naročito u periodima sastavljanja periodičnih i zavrsnog racuna.

Uslovi:

  • Stručna sprema:VSS ili SSS
  • Radno iskustvo:jedna godina na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Probni rad: 3 mjeseca
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, na E-mail adresu: info@klikovac.me ili pozvati na broj 020 872-606.