Vista Vidikovac je restoran sa 5 zvjezdica u turističkoj ponudi Crne Gore, sa inovativnim pristupom tradicionalnoj i mediteranskoj kuhinji.

Lociran na brdu iznad Starog grada Budva, Vista Vidikovac pruža jedinstveni pogled na grad Budva, sa posebnim  pogledom na Stari grad koji ostavlja bez daha.

Vista Vidikovac širi svoj tim i otvara mogućnost zapošljavanja na sledećim pozicijama:

Pomoćni radnik u kuhinji

Što nudimo:
  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Kvalitetan smještaj i dva obroka tokom sezone;
  • Uniformu i održavanje iste;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukaciju i mogućnost napredovanja.
  • Stimulativna primanja uz mogućnost extra zarade
Uslovi:
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istoj poziciji
  • Odgovornost, komunikativnost, sposobnost za timski rad, kolegijalnost i ljubaznost
Poseban opis posla za kuvare:
  • Priprema svih vrsta hladnih jela;
  • Formiranje porcija po normativima te serviranje i dekorisanje jela;
  • Poznavanje propisa iz oblasti sanitarne, higijenske i zaštite na radu

Konkurs je otvoren do 18.08.2022. godine, kandidati koji ispunjavaju uslove će biti kontaktirani.
Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: vista.budva@gmail.com

Kontakt telefon: +382 69 180 180