UNIQA je jedna od vodećih osiguravajućih kompanija na dva glavna tržišta: na tržištu Austrije i na tržištima zemalja srednje i istočne Evrope.
Posvećeni smo poboljšanju života naših klijenata i zajednice u kojoj živimo. To zahtijeva hrabrost i vizionarstvo, sposobnost razvoja i promjene, te stav koji je orijentisan na pronalazak rješenja. Vidite li sebe u tome? Ako da, donesite svoje ideje, iskustva i snove i započnite svoje putovanje s nama kao:

STRUČNI SARADNIK/CA U SLUŽBI GENERALNOG SEKRETARIJATA I USKLAĐENOSTI SA PROPISIMA

USLOVI:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno poznavanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa.

OPIS POSLA:

  • Učestvuje u pripremi materijala za sjednice Skupštine akcionara i Odbora direktora;
  • Učestvuje u pripremi  korespondencije za potrebe organa Društva sa nadležnim državnim organima;
  • Pruža sve informacije od značaja (zakoni, direktive, propisi i sl.) upravi i zaposlenima u vezi sa usklađenošću sa propisima;
  • Vrši edukaciju svih zaposlenih vezano za principe usklađenosti poslovanja sa propisima;
  • Sprovodi kontrole u Društvu sa ciljem utvrđivanja usklađenosti poslovanja Društva sa važećom legislativom i internim aktima;
  • Odgovara za implementaciju postavljenih ciljeva i ostvarenje plana iz svog poslovnog domena;
  • Učestvuje u pripremi poslovnih politika i internih akata Društva.

Biografiju sa naznakom "Prijava za radno mjesto – Stručni saradnik/ca u službi generalnog sekretarijata i usklađenosti sa propisima" slati najkasnije do petka, 12.08.2022. na e-mail: hr@uniqa.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Svim kandidatima se zahvaljujemo na interesovanju.
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.