Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju Green Factory d.o.o, tražimo motivisane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

 Baštovan (2 izvršioca)
Mjesto rada:
Tivat

Opis posla:
  • Redovno zalivanje, orezivanje, hemijsko tretiranje, okopavanje i slični poslovi na održavanju zelenih površina
  • Redovno održavanje biljaka
  • Aktivnosti vezane za održavanje pejzažnih uređenja
  • Profesionalno korišćenje i održavanje svih vrsta alata i opreme za baštovanstvo
  • Ostale dužnosti dodijeljene od strane nadređenog
Zahtjevi:
  • Najmanje 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • IV stepen stručne spreme
  • Dobre vještine organizacije
  • Timski rad
Benefiti:
  • Rad u dinamičnoj i ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi
Ukoliko ste zainteresovani za datu poziciju možete se prijaviti putem linka https://dekra-montenegro.talentlyft.com/jobs/bastovan-uNP, slanjem prijave na e-mail adresu: info@greenfactory.me ili kontaktom na telefon 067 231 123.