Hotel Poseidon je hotel sa 4 zvjezdice u turističkoj ponudi Crne Gore, sa porodičnom tradicijom poslovanja dugom još od 1967 godine, snažnom strateškom i razvojnom orjentacijom i prepoznatljivom korporativnom kulturom.

Hotel Poseidon Vam nudi mogućnost da budete dio uspješnog tima na sledećoj poziciji:

ŠEF  HOTELSKOG RESTORANA

Opis posla:

  • Organizuje i koordinira cjelokupan rad restorana sa pripadajućim salama i ostalim odjeljenjima;
  • Brine o asortimanu i sastavu jelovnika kao i vinskim karata;
  • Lično rukovodi većim i značajnim banketima i drugim manifestacijama;
  • Svakodnevno koordinira rad sa šefom kuhinje oko asortimana jela u restoranima;
  • Radi na unaprjeđenju servisa u restoranu;
  • Vrši raspored rada radnika restorana;
  • Vodi računa o sanitarnom pregledu radnika u kuhinji;
  • Vodi potrebne evidencije;
  • Organizuje prijem gostiju u restoranu;
  • Prati dnevno stanje zaliha pića i hrane, trebuje materijal iz centralnog magacina i kontroliše trebovanje pića;
  • Interveniše u slučaju zastoja u kuhinji i točionici pića.

Uslovi:

  • Radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika;
  • Fleksibilnost, odgovornost.

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Kvalitetan smještaj, 3 obroka i platu po dogovoru;
  • Uniformu i održavanje iste;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: management@poseidon-jaz.com