Kompanija  Cerovo  D.O.O. , zbog potreba zapošljavanja u Prodajnom centru u Baru raspisuje sledeći konkurs:

Menadzer za ljudske resurse - HR
1 izvršilac
OPIS POSLA :
  • Raspisuje konkurse za sva radna mesta,
  • Sprovodi proces selekcije i regrutacije kandidata,
  • Brine o mjerama motivacije i nivou zadovoljstva zaposlenih i identifikuje oblasti koje zahtijevaju poboljšanje,
  • Radi na razvoju tima, kao i na savjetovanju menadžmenta o odlukama koje treba sprovesti,
  • Komunicira sa višim menadžmentom kompanije,
  • Brine o međuljudskim odnosima u kompaniji,
  • Organizuje obuke i treninge zaposlenih,
  • Osmišljava i sprovodi nova pravila i procedure za kvalitetniji rad i razvoj kompanije,
  • Vodi računa o poštovanju politike kompanije i propisa koji su donijeti, kao i o tome da oni budu u skladu sa trenutno važećim zakonom o radnom pravu,
  • Bavi se disciplinskim procesima, donošenjem odluka i izricanjem poslovnih rešenja u domenu ljudskih resursa.
USLOVI I OSOBINE:
  • Izražene sposobnosti za dobro verbalno i pismeno izražavanje,
  • Afinitet ka aktivnom slušanju,
  • Analitičnost i sposobnost dobre procjene karaktera,
  • Diplomatske i pregovaračke sposobnosti,
  • Vrhunske vještine komunikacije i razvijene savjetodavne uloge,
  • Sposobnost za analizu, tumačenje i objašnjavanje ,
  • Poznavanje pravnog okvira u kome se uređuje zapošljavanje,
  • Nepristrasnost i pravičnost,
  • Taktičnost i samopouzdanje.
Prijave slati na e-mail adresu: info@cerovo.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS