Restoran  „Aleksandar Hotel Reastaurant & Wine Bar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Naš cilj je da svim svojim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Restoran  „Aleksandar Hotel Reastaurant & Wine Bar“oglašava slobodnu radnu poziciju:

ŠANKER

OPIS POSLA:

  • Vrši izdavanje pića na osnovu narudžbi
  • Održava čistoću točionice i inventara u njoj
  • Obavlja sve druge poslove oko pripreme točionice pića za normalno poslovanje
  • Stara se o asortimanu pića sa obavezom da u točionici budu zastupljena sva pića koja se nalaze u vinskim kartama i drugim cjenovnicima
  • Odgovoran je za cjelokupno poslovanje točionice pića, za prijem i kontrolu blokova koje dobija od konobara, za izdatu robu
  • pomaže po potrebi konobarima

USLOVI:

  • Radno iskustvo godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika
  • Fleksibilnost, odgovornost

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu poslati na mail adresu: sasa.drljevic@klikovac.me ili putem opcije  KONKURIŠITE NA OGLAS.
Sve informacije se mogu dobiti i na broj  telefona: 067/247-395