Kompanija HR Partners raspisuje Oglas za poziciju:

TRADE MARKETING SUPERVIZOR
za klijenta  - uspješnu kompaniju koja se bavi prodajom montažnih alata i povezuje tehnologiju sa zanatstvom

OPIS POSLA:

  • Analiza tržišta u cilju razvoja tržišne pozicije firme i strateškog planiranja, prikupljanjem različitih informacija o artiklima iz asortimana firme;
  • Praćenje konkurencije (mp cijene, rabati, marže, prodate količine, novi artikli, marketinške aktivnosti itd.);
  • Analiza prikupljenih informacija, prezentacija i predlaganje strategije i aktivnosti za unapređenje tržišne pozicije, predlaganje uvođenja novih artikala u asortiman, predlaganje i realizacija brendiranja objekata;
  • Identifikovanje novih potencijalnih kupaca (branše, kanali) na terenu i procjena njihovih potencijala;
  • Procjena potencijala postojećih kupaca;
  • Predlaganje, naručivanje, evidentiranje zaliha i distribucija;
  • Kreiranje predloga asortimana i dizajna marketinškog materijala;
  • Merchandising prilikom posjeta kupcima.

ZAHTJEVI:

  • Visoka stručna sprema (oblast ekonomije, inženjerske struke ili menadžment);
  • Obavezno radno iskustvo na sličnim poslovima 3-5 godina;
  • Radno iskustvo u trgovini na tržištu Crne Gore;

USLOVI:

  • Zarada 1500 EUR;
  • Početak rada u septembru 2022. obukom u Beogradu u trajanju od 2 mjeseca;
  • Prvih 6 mjeseci ugovor na određeno, a zatim na neodređeno;
  • Obezbijeđeno službeno vozilo.

BENEFITI:

  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Dinamična i profesionalna radna atmosfera;
  • Sveobuhvatna obuka, profesionalna podrška i sredstva za rad;
  • Prostor za kreativnost i samoinicijativu;
  • Mogućnost napredovanja i razvoj karijere.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahtjeve, možete se prijaviti slanjem biografije na mail adresu: masa.kljajevic@hrpartners.me  ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.  Možete nazvati na broj telefona: +382 69/119-109, radnim danima 8h – 16h.