Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

Vozač – dostavljač (Idea Online)

Opis posla:

  • isporučuje robu na lokaciju koja mu je zadata;
  • obavezno vozi rutu koja mu je prethodno zadata od strane rukovodioca;
  • vodi brigu o robi prilikom transporta i dostave;
  • vrši naplatu robe od kupca;
  • vodi brigu o naplaćenom novcu, koji po povratku sa rute odlaže u blagajnu;
  • vodi voznu listu koju dobija od neposrednog rukovodioca, koju na kraju smjene potpisuje i odlaže;
  • vodi brigu o higijeni vozila koje mu je dodijeljeno;
  • brine o primjerenosti svog izgleda i urednosti radne odjeće;
  • obavlja i druge srodne poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi posla:

  • SSS, III stepen stručne spreme;
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • komunikativnost, ljubaznost i poštovanje pravila ponašanja u kontaktu sa kupcem;
  • saradljivost, fleksibilnost i predusretljivost;
  • odgovornost, temeljnost i preciznost;
  • prilagodljivost dinamičnim uslovima posla.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me

Kandidati se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405 i 067 631 774.

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji idu u uži izbor na osnovu pregleda biografija.