Golbi Print zapošljava:

Priprema za štampu (montaža)

Potrebni uslovi:
  • Minimum SSS.
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - POŽELJNO.
  • Odlično poznavanje programa: Adobe paket ( Illustrator, Photoshop, InDesign) Excel, Word.
  • Poželjno znanje: Kodak Preps (ili slični programi za impoziciju).
  • Preciznost, posvećenost detaljima, odgovornost, poštovanje obaveza i rokova.
  • Poznavanje tehnika štampe:  offset štampa, digitalna štampa…
  • Poželjno znanje engleskog jezika.
Opis posla - zadaci radnog mjesta:
  • Priprema za štampu.
  • Montaža.
  • Dizajn (osnovno).
Bitne osobine:
  • Posvećenost poslu, spremnost za timski rad.
  • Visok stepen pažnje i sposobnost uočavanja detalja.
  • Efikasnost, preciznost i sigurnost u ispunjavanju poslovnih zadataka.
  • Brzina i samoinicijativa.
Nudimo:
  • Dinamičnu i radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu.
  • Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija.
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja..
  • Plata u zavisnosti od stečenog znanja i posvećenosti poslu.
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili slanjem biografije na e-mail adresu: aleksandar.popovic@golbi.me

Vaše prijave takođe možete poslati i putem Viber-a, na broj: 068-814-593