Vista Vidikovac je restoran sa 5 zvjezdica u turističkoj ponudi Crne Gore, sa inovativnim pristupom tradicionalnoj i mediteranskoj kuhinji.
Lociran na brdu iznad Starog grada Budva, Vista Vidikovac pruža jedinstveni pogled na grad Budva, sa posebnim  pogledom na Stari grad koji ostavlja bez daha.

Vista Vidikovac širi svoj tim i otvara mogućnost zapošljavanja na sledećim pozicijama:

Barmen/Šanker

Što nudimo:
  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Kvalitetan smještaj i dva obroka tokom sezone;
  • Uniformu i održavanje iste;
  • Edukaciju i mogućnost napredovanja.
  • Stimulativna primanja uz mogućnost extra zarade
  • Mogućnost zaposlenja tokom cijele godine
Uslovi:
  • Radno iskustvo na traženoj poziciji
  • Osnovno poznavanje miksologije
  • Odgovornost, komunikativnost, sposobnost za timski rad, kolegijalnost i ljubaznost

Poseban opis posla:
  • Poznavanje karte pića i normativa;
  • Poznavanje propisa iz oblasti sanitarne, higijenske i zaštite na radu

Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta, kandidati koji ispunjavaju uslove će biti kontaktirani.
Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: vista.budva@gmail.com
Kontakt telefon: +382 69 180 180