Hotel Ramada Podgorica oglašava potrebu za radnim mjestom

Recepcioner (m/ž)

Opis posla:

  • Vrši prijavu i odjavu gostiju u/iz hotela (check in / check out);
  • Koordinira sa službom domaćinstva po pitanju spremnosti iznajmljivanja slobodnih soba;
  • Pruža gostima uputstva i informacije u vezi sa hotelom, uslugama i satima rada svih odeljenja (restorana, lobbya, itd), odgovara na telefonske pozive koristeći odgovarajuću proceduru;
  • Pruža informacije o lokalnim područjima od interesa i aktivnostima, izletima, organizuje transfere gostiju;
  • Vrši prijem, snimanje i prenošenje poruka tačno, potpuno i čitljivo, vrši pozive za buđenje gosta u skladu sa hotelskom procedurom;
  • Prihvata žalbe, komentare i pohvale gostiju na profesionalan način i u skladu sa kompanijskim procedurama;
  • Održava povjerljivost informacija;
  • Postupa po nalozima šefa recepcije i generalnog menadžera.

Uslovi:

  • SSS ili VSS iz oblasti turizma i hotelijerstva;
  • Poznavanje recepciiskog programa Opera
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istoj poziciji u hotelima od 4* ili 5*;
  • Obavezno znanje engleskog jezika (poželjno znanje još jednog jezika)
  • Komunikacione i organizacione vještine
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju

Biće uzeta u obzir samo potpuna dokumentacija, CV sa fotografijom i propratnim pismo. CV slati na hr@ramadapodgorica.me  ili  putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS do 31.05.2021.godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koju uđu u najuži krug.