DEKRA image 1 DEKRA image 2 DEKRA image 3 DEKRA image 4

Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju Iron Investments and Advisory d.o.o., tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

 Specijalista za prodaju nekretnina i marketing

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Izrada strateškog plana prodaje
  • Planiranje i kreiranje prodaje
  • Priprema i prezentovanje izvještaja o prodaji višem rukovodstvu
  • Priprema brošura, prezentacija i ostalog relevantnog prodajnog materijala
  • Aktivna upotreba platformi za prodaju i marketing
  • Identifikovanje potencijalnih klijenata i kreiranje dugotrajnih poslovnih veza
  • Plasiranje prodajnih prozvoda relevantnim klijentima
  • Pregovaranje o uslovima prodaje, ugovorima i cijenama
  • Praćenje trendova na tržištu nekretnina u Crnoj Gori
  • Praćenje aktuelnih marketinških trendova
  • Praćenje prodaje i procjena efikasnosti aktuelnih marketinških kanala
  • Kontinuirana komunikacija sa ostalim odjeljenjima u kompaniji
  • Formiranje i vođenje sopstvenog tima prodaje

Zahtjevi:

  • Najmanje 5 godina radnog iskustva u oblasti prodaje nekretnina
  • Više ili visoko obrazovanje
  • Izuzetne komunikacione i interpersonalne sposobnosti
  • Razvijene vještine upravljanja vremenom i prezentovanja
  • Proaktivnost i preuzimanje inciijative
  • Poznavanje engleskog jezika
Benefiti:
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da se prijavite putem linka
https://dekra-montenegro.talentlyft.com/jobs/specijalista-za-prodaju-nekretnina-i-marketing-rwM ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS