DPC d.o.o. Podgorica rasposuje konkurs za slobodno radno mjesto:

GRAFIČKI DIZAJNER (m/ž)

Opis posla:

  • dizajn štampanih materijala (brošure, posteri i sl.),
  • dizajn vizuala i materijala za društvene mreže i digitalne medije,
  • dizajn i osmišljavanje širokog spektra vizuelnih materijala,
  • učešće u brending i rebrending projektima,
  • osnovna komunikacija sa klijentom u operativnom radu,
  • svakodnevna saradnja sa marketing i produkcijskim timom.

Uslovi:

  • poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • sposobnost za samostalan, ali i timski rad u okviru definisanih rokova,
  • praćenje i poznavanje trendova u digitalnom, grafičkom i web dizajnu,
  • kreativnost i inovativnost u postavljanju vizuelnih standarda, oko za detalje
  • preciznost i posvećenost uz snalaženje u dinamičnom okruženju sa više aktuelnih projekata
  • dobre komunikacione veštine i afinitet prema radu u timu
  • poznavanje engleskog jezika.
  • prednost imaju dizajneri sa prethodnim radnim iskustvom

Nudimo Vam:

  • šansu za rad, rast i razvoj u mladom i ambicioznom timu,
  • bonuse u skladu sa poslovnim rezultatima,
  • podrška u svemu što će doprinijeti ostvarenju poslovnih ciljeva.

Ukoliko ste zainteresovani molimo Vas da nam pošaljete svoju biografiju na e-mail adresu: info@dpc.co.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.