Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru.
U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.

Raspisujemo potrebu za zapošljavanjem osobe na radnom mjestu:

 OPERATIVNI MENADŽER HOTELA
 Lokacija:
Sutomore, Hotel Sato**** Conference & SPA Resort

Opis posla:

Funkcija operativnog menadžera hotela je da preduzima različite aktivnosti, sa ciljem da, uz adekvatno upravljanje, obezbijedi efikasno funkcionisanje hotela.

U skladu sa tim su propisane i sljedeće obaveze:

  • Formiranje timova u okviru hotelskih sektora
  • aktivna kontrola svih hotelskih sektora
  • formiranje plana aktivnosti po sektorima
  • praćenje zakonskih propisa i odgovornost za njihovu primenu u hotelu
  • formiranje novih operativnih standarda i procedura po potrebi
  • sprovođenje plana aktivnosti i postizanje unapred određenih ciljeva,
  • upravljanje ljudskim resursima u cilju efektivne i efikasne realizacije ciljeva,
  • upravljanje svakodnevnim aktivnostima, motivisanje i razvijanje tima,
  • koordinacija izvršenja zadataka,
  • ispravljanje nepravilnosti u toku izvršenja,
  • kontrola rezultata rada i izvršavanja plana aktivnosti,
  • prikupljanje povratnih informacija od strane zaposlenih i gostiju,
  • obezbeđivanje poštovanja kompanijskih pravila i procedura,
  • preporučivanje i predlaganje promena višim rukovodiocima,
  • priprema i podnošenje izveštaja o aktivnostima.

Od kandidata zahtijevamo da bude:

  • Sposobna i snalažljiva osoba koja se brzo adaptira na zadate uslove posla i okruženje;
  • Spremna za rad sa timom profesionalaca iz oblasti trgovine nekretninama, menadžmenta ugostiteljstva i održavanja nekretnina;
  • Posjeduje iskustvo u administrativnim poslovima kao i u radu na terenu sa klijentima.

Uslovi posla

  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Karakterne osobine: odgovornost, komunikativnost i fleksibilnost, timski rad;
  • Vozačka dozvola B kategorija (aktivni vozač).

*Smještaj i hrana su obezbijeđeni

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@satoresort.com

Kontakt telefon za više informacija: +38269334774 zvati od 08:00 -16:00h