Poslujemo od 1998. godine, početno kao turistička agencija za iznajmljivanje apartmana, kuća i vila visoke kategorije. Kroz nastupajuće godine rada do današnjih dana, profilirali smo se kao tvrtka koja je vodeća u organiziranju luksuznog odmora u našim boutique i life style hotelima sa 4 zvjezdice ali i apartmanima i vilama najviše kategorije.

Hoteli Bol**** i Vitar****, kao i naša agencija ADRIA nude vrhunsku uslugu gostima naviklim na najviše standarde. Naše osoblje poznato je po visokoj motiviranosti i osposobljenosti za rad, a za predstojeću sezonu možeš i ti postati dio našeg uspješnog tima!

Adria tours - Bol (MS BRAČ TURIST d.o.o.) raspisuje konkurs za poziciju:

Sobar/Sobarica

Opis posla:

  • Pospremanje, čišćenje hotelskih soba i apartmana

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS
  • održavanje čistoće, urednost, preciznost

Stručna sprema:

  • Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Što nudimo:

  • Visoka primanja
  • Osiguran smještaj i topli obrok

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Sezonski

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.