Poslujemo od 1998. godine, početno kao turistička agencija za iznajmljivanje apartmana, kuća i vila visoke kategorije. Kroz nastupajuće godine rada do današnjih dana, profilirali smo se kao tvrtka koja je vodeća u organiziranju luksuznog odmora u našim boutique i life style hotelima sa 4 zvjezdice ali i apartmanima i vilama najviše kategorije.

Hoteli Bol**** i Vitar****, kao i naša agencija ADRIA nude vrhunsku uslugu gostima naviklim na najviše standarde. Naše osoblje poznato je po visokoj motiviranosti i osposobljenosti za rad, a za predstojeću sezonu možeš i ti postati dio našeg uspješnog tima!

Adria tours - Bol (MS BRAČ TURIST d.o.o.) raspisuje konkurs za poziciju:

Kuvar doručka u hotelu (m/ž)

Opis posla:

  • Traži se kuhar (m/ž) za pripremu doručka u restoranu - priprema hrane, obrada namirnica, samostalan rad.

Uslovi:

  • SSS/VŠS potrebna zvanja: prehrana, ugostiteljstvo
  • Potrebne 2 godine iskustva
  • Važeća sanitarna knjižica
  • Položen higijenski minimum

Vještine:

  • Samostalan rad u kuhinji
  • Timski rad
  • Poznavanje procesa obrade i pripreme namirnica

Stručna sprema: PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva: 2

Što nudimo:

  • Osiguran smještaj i topli obrok, odlična primanja

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Sezonski

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.