Lošinj Hotels&Villas (LH&V) hotelski je brend društva Jadranka turizam d.o.o. pod kojim djeluje šest hotela i 11 restorana te vile i apartmani smješteni na najatraktivnijim lokacijama otoka Lošinja, kapaciteta više od 3.500 gostiju.

Lošinj Hotels&Villas raspisuje konkurs za poziciju:

Konobar (m/ž)
Mali Lošinj, Croatia

Opis posla:
  • posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima
  • boniranje i naplata pruženih usluga hrane i pića
  • komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka
  • kvalitetno i pravovremeno posluživanje gostiju
  • organizacija stolova i primanje narudžbi
  • postavljanje i apserviranje (raspremanje) stolova u restoranu
  • briga o željama i potrebama gostiju
  • priprema i završni radovi u restoranu
  • briga o čistoći opreme, inventara i prostora
  • poštivanje standarada i operativnih procedura u radu
Uslovi:
  • stručna sprema: prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera konobar
  • radno iskustvo: minimalno dvije godine
  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili italijanski jezik)
  • Poželjni završeni kursevi srodni ugostiteljskoj struci: Sommelierstvo, tečaj za barmena ili baristu
  • Vještine:
  • izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima
  • tačnost i urednost
  • visoki nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
  • gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostu
  • fleksibilnost, kreativnost
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
Nudimo Vam:
  • posao u inovativnom i podsticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice za radna mjesta kojima je ista obvezna
  • inostranim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja  dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
  • stimulativna primanja,
  • na osnovnu platu obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom  praznicima, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
  • sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja
  • produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na E-mail adresu: posao@prekoveze.me