Sportska kladionica Zlatnik, raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

Knjigovođa

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Samostalno knjiženje poslovnih promjena
  • Izrada IOS-a, opomena i obračun zateznih kamata kupcima
  • Praćenje i usklađivanje salda–konta kupaca i dobavljača
  • Platni promet, knjiženje tekućih, deviznih i POS izvoda
  • Blagajničko poslovanje
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije
  • Unos i knjiženje sitnog inventara
  • Samostalni obračun i izrada PDV prijava
  • Samostalna izrada završnog računa
  • Poznavanje obračuna radnih odnosa
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za poreske potrebe - mjesečna pdv prijava, račun dobiti i gubitka, bilansa, bilješke, obračun propisanih naknada
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave
  • Izrada završnog računa
  • Kontiranje
  • Praćenje zakonskih propisa iz područja računovodstva i finansija
  • Prednost rad u knjigovodstvenoj agenciji
Uslovi:
  • Minimum 5 godina radnog iskustva

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom na e-mail adresu: nenad.vujovic85@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u najuži izbor. Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavama.