ALK MONTENEGRO raspisuje oglas za radno mjesto:

Građevinski inženjer

Uslovi rada:
  • Završen građevinski fakultet
  • Minimum 5 godine radnog iskustva u struci
  • OBAVEZNO posjedovanje licenci
  • Poznavanje rada na računaru MS OFFICE, AUTO CAD,
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za gore navedene poslove
  • Engleski jezik
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobre komunikacione, liderske i organizacione sposobnosti
  • Entuzijazam, vedar duh i visok nivo energije

Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za rukovođenje i organizaciju izvođenja radova na gradilištima u Tivtu i Budvi
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije (građevinskog dnevnika i obračunskih listova građevinske knjige)
  • Trebovanje materijala, kontrola utroška materijala i sagledavanje troškova
  • Kontrolisanje kvaliteta izvedenih radova, materijala koji se ugrađuju, rada i discipline na gradilištu
  • Pronalaženje najboljih tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima investitora
  • Praćenje izvođenja radova u skladu sa dinamičkim planom i preduzimanje neophodnih korektivnih mera u slučaju odstupanja od plana
  • Neposredna komunikacija sa investitorima i nadzornim organima
  • Sprovođenje mera za BZR i poštovanje zakonskih propisa
  • Mogućnost rada na velikim projektima
  • Priprema tehničke i atestne dokumentacije ugrađene opreme i učestvovanje u primopredaji radova.
  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla

Nudimo:

  • Probni rad od 3 mjeseca
  • Plata u toku probnog rada je 1500 Eur, dalje 2000 Eur
  • Konkurentna plata
  • Rad u stimulativnom okruženju na izazovnim poslovima
  • Prilika za daljim napredovanjem i usavršavanjem uz mentoring starijih kolega
  • Za ljude sa strane imamo obezbeđen smještaj i obrok

Ukoliko mislite da ispunjavate uslove i da možete biti dio našeg tima, biće nam zadovoljstvo da vas upoznamo. Svoje biografije nam možete slati elektronskim putem na mail: alkmontenegro@gmail.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.