Kompanija HR Partners International za klijenta u Hrvatskoj (luskuzna jahta) traži:

Glavnog kuvara

Broj izvršilaca: 1

Početak rada: 23.04.2022.godine

Opis posla:

  • Priprema različitih jela, prvenstveno mediteranske kuhinje;
  • Vođenje brige o kvalitetu jela;
  • Unaprjeđivanje već postojećeg menija;
  • Saradnja i organizacija sa postojećim osobljem;
  • Vođenje evidencije o nabavki neophodnih resursa za rad kuhinje;
  • Vođenje brige o kvalitetu servisa kuhinje.

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama;
  • Obavezno poznavanje mediteranske kuhinje;
  • Iskustvo u radu u objektima 4* i 5* i fine dining restoranima;
  • Obezbijeđen smještaj i hrana;
  • Rad preko sezone, potencijalno ugovor na godišnjem nivou;
  • Radnu dozvolu i papire obezbjeđuje poslodavac.

Benefiti:

  • Velika prilika za rad na luksuznoj jahti;
  • Mogućnost visoke zarade;
  • Bakšiš na nedjeljnom nivou.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: +382 69 119 109