Primorje hotels & restaurants AD Tivat raspisuje konkurs za poziciju:

Noćni recepcioner

Opis posla:

  • Dočekuje/pozdravlja goste po dolasku/odlasku iz hotela;
  • Vrši prijavu i odjavu gostiju u/iz hotela (check in/check out);
  • Registruje gosta na dolasku (check in) po procedurama hotela, vrši identifikaciju gosta putem pasoša ili lične karte, izdaje gostima rezervisane smeštajne jedinice, obezbeđuje garanciju i način plaćanja;
  • Upravlja svim aspektima računarskog sistema recepcije, kontroliše raspoloživost slobodnih soba;
  • Koordinira sa radom službe domaćinstva za spremnost iznajmljivanja slobodnih soba;
  • Sastavlja I šalje potrebne izvještaje vezane za protekli hotelski dan.
  • Pruža gostima uputstva i informacije u vezi sa hotelom, uslugama i satima rada svih odeljenja (restorana, wellness centra, itd), odgovara na telefonske pozive koristeći odgovarajuću proceduru;
  • Vrši prijem, snimanje i prenošenje poruka tačno, potpuno i čitljivo, vrši pozive za buđenje gosta u skladu sa hotelskom procedurom;
  • Vrši prijavu kvarova i prati otklanjanje nedostaka smještajnih jedinica;
  • Prihvata žalbe, komentare i pohvale gostiju na profesionalan način i u skladu sa kompanijskim procedurama;
  • Održava povjerljivost informacija;
  • Štiti imovinu kompanije;
  • Brine o ličnom izgledu, kao i o urednosti radnog prostora;
  • Razvija i održava pozitivne radne odnose sa drugima;
  • Odgovara šefu recepcije i menadžmentu.

Uslovi:

  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Radno iskustvo min. 6 mjeseci;
  • Rad na računaru;
  • Drugi jezici poželjni.

Benefiti:

  • Obezbijeđen smještaj i hrana.

Svi zainteresovani kandidati, koji smatraju da ispunjavaju uslove, mogu poslati CV na e-mail: info@hotelpalma.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS