Kompanija HR Partners za klijenta u Kotoru, traži šefa veleprodajnog magacina. Jedna od vodećih firmi na tržištu Crne Gore čija se djelatnost bazira na distribuciji različitog asortimana robe i građevinskog materijala.

ŠEF VELEPRODAJNOG MAGACINA
 Lokacija: Kotor

OPIS POSLA

  • Organizacija utovara i istovara;
  • Kontrola svih aktivnosti vezanih za robu i mašine;
  • Briga o magacinskom poslovanju.
  • Neposredno je odgovoran za organizaciju rada magacina veleprodaje i kompletan lager robe;
  • Neposredno vrši prijem robe, stavljanje robe na stanje, pakovanje, izdavanje i po potrebi dostavu robe;
  • Stara se o dokumentaciji koja prati robu;
  • Organizuje zaštitu robe od svih vrsta oštećenja tokom prijema, lagerovanja i isporuke robe;
  • Stara se o vozilima magacina;
  • Neposredno organizuje i vrši periodičnu kontrolu stanja lagera i vrši popise robe;
  • Odgovoran je za primjenu mjera zaštite na radu i PP mjera.

USLOVI

  • Visoka stručna sprema (VSS) ili Viša Stručna Sprema (VSŠ);
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Odlilčno poznavanje magacinskog poslovanja;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno  iskustvo na istoj poziciji;
  • Puno radno vrijeme;
  • Jedan slobodan dan u nedjelji;
  • Rad u prvoj smjeni.

BENEFITI

  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja;
  • Rad u stabilnoj, dinamičnoj i sigurnoj firmi.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail adresu: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS i možete nazvati na broj telefona: +382 69 119 109, radnim danima 8h - 16h