Jedan od vodećih distributera robe široke potrošnje sa izuzetno razvijenom maloprodajnom mrežom u Crnoj Gori, raspisuje oglas za poziciju Merchendiser. Ukoliko ste u potrazi za novim profesionalnim izazovima, imate razvijene organizacione sposobnosti i kreativni ste, prijavite se za poziciju:

Merchendiser
Mjesto rada: Podgorica
Broj izvršilaca: 2

Opis posla:

  • Obilazak kupaca po ustaljenim rutama na terenu koji je dodijeljen u rad;
  • Izlaganje robe u skladu sa dogovorenim planom, programom i procentom;
  • Vođenje rokova i uređenje dodatnih pozicija;
  • Održavanje dobre komunikacije sa nadređenim;
  • Izvršavanje obaveze u skladu sa uspostavljenim prioritetima.

Uslovi:

  • SSS
  • Minimum 1 godina radnog iskustva
  • Posebna napomena: potrebna B kategorija i sopstveno vozilo

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: andrija.draganic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijavu: 28.10.2021.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.