Kompanija HR Partners Budva za klijenta u Tivtu traži pomoćnog kuvara za godišnju poziciju. Početak rada odmah.

POMOĆNI KUVAR

OPIS POSLA

  • kuvanje i spremanje jela za goste u restoranu i za zaposlene, po utvrđenim receptima
  • održavanje visokih standarda lične higijene, urednosti i izgleda
  • konstantno održavanje visokih standarda higijene - hrana, čistoća i urednost kuhinje, skladišta, frižidera i zamrzivača
  • vođenje računa o pripremi namirnica, kontrolisanju i pravilnom čuvanju istih
  • uspješno sarađivanje sa gostima i kolegama zaposlenim u istom sektoru
  • obezbjeđivanje najboljeg kvaliteta kada je riječ o ukusu, prezentaciji i odgovarajućoj temperaturi hrane koja se služi u okviru kuhinje
  • održavanje radnog prosta sigurnim i bezbjednim za rad
  • obavljanje dodatnih dužnosti od strane nadležnog
  • učestvovanje u svim treninzima prdviđenim za njegovu/njenu obuku

USLOVI

  • radno iskustvo na sličnoj poziciji
  • obezbijeđen jedan obrok
  • finansijska nadoknada za smještaj
  • poznavanje engleskog jezika
  • rad preko cijele godine

BENEFITI

  • rad u dinamičnom timu
  • rad na prestižnoj lokaciji

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: +382 69 119 109