Ortus d.o.o. na crnogorskom tržištu uspješno posluje od 1993. godine. Osnovna djelatnost naše kompanije je uvoz i distribucija kozmetičkih proizvoda. U sektoru Distribucija raspisujemo konkurs za poziciju:

Komercijalista na terenu

Opis posla:

  • prezentacija proizvoda i direktna prodaja na terenu;
  • odgovornost za ostvarivanje prodajnih ciljeva i unaprijeđenje prodaje;
  • njegovanje poslovnih odnosa postojećim kupcima i pronalaženje novih kupaca;
  • kontrola prodajnog procesa;
  • predlaganje i dogovaranje promotivnih aktivnosti;
  • praćenje tržišta i unapređivanje poslovanja.

Uslovi:

  • VSS ili SSS;
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • poželjno radno iskustvo u istoj ili sličnoj oblasti;
  • poznavanje rada na računaru.

Benefiti:

  • rad u dinamičnom poslovnom okruženju i rastućoj kompaniji;
  • prilika za napredovanjem i usavršavanjem znanja i vještina.

Prilikom slanja prijave obavezno naglasiti za koju poziciju konkurišete. Prijave i CV poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili  na e-mail adresu ortus@t-com.me