Ortus d.o.o. na crnogorskom tržištu uspješno posluje od 1993. godine. Osnovna djelatnost naše kompanije je uvoz i distribucija kozmetičkih proizvoda. U sektoru Distribucija raspisujemo konkurs za poziciju:

Beauty Advisor

Opis posla:

  • sprovođenje dogovorenih prodajnih i marketinških aktivnosti u preciziranom objektu;
  • odlično poznavanje kompletnog asortimana robe (parfemi, make up i skin care proizvodi);
  • informisanje potrošača o karakteristikama i kvalitetu proizvoda;
  • građenje i održavanje imidža brenda, kao i ličnog imidža kod potrošača;
  • odgovornost za ostvarivanje dogovorenih prodajnih ciljeva;
  • briga o dekorativnim stalcima i davanje predloga za unaprijeđenje;
  • odgovornost za praćenje zaliha proizvoda i promotivnih materijala;
  • slanje dnevnih i nedeljnih izvještaja o radu.

Uslovi:

  • izražen interes za rad sa kozmetičkim proizvodima;
  • poznavanje dekorativne kozmetike i make up vještine su prednost;
  • poželjno prethodno radno iskustvo;
  • savjestan i odgovoran odnos prema poslu;
  • poželjna vozačka dozvola B kategorije.

Benefiti:

  • rad u dinamičnom poslovnom okruženju i rastućoj kompaniji;
  • prilika za napredovanjem i usavršavanjem znanja i vještina.

Prilikom slanja prijave obavezno naglasiti za koju poziciju konkurišete. Prijave i CV poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili  na e-mail adresu ortus@t-com.me