Kompanija HR Partners Budva za klijenta u Tvitu traži F&B menadžera za godišnju poziciju. Početak rada odmah.

F&B MENADŽER

OPIS POSLA:

  • postiže operativne ciljeve restorana doprinoseći informacije i preporuke za strateške planove i preglede
  • priprema i dovršava akcione planove
  • sprovodi standarde proizvodnje, produktivnosti, kvaliteta i usluge kupcima
  • rješava probleme, identifikuje trendove, utvrđuje poboljšanja sistema, sprovodi promjene
  • ispunjava finansijske ciljeve restorana konsultujući se sa kuvarima, procjenjuje troškove i dobit za hranu, podešava menije
  • priprema godišnji budžet i raspoređuje troškove
  • osiguravanje kvaliteta, usluge gostiju i obuka svih zaposlenih
  • održava sigurno i zdravo okruženje uspostavljanjem, praćenjem i sprovođenjem sanitarnih standarda i postupaka; pridržavanje zakonskih propisa; osiguravanje prihoda
  • preporučuje menadžmentu bilo kog područja radi potencijalnih ušteda troškova ili poboljšanja usluge gostiju
  • kontroliše troškove pregledom kontrole porcija I količine pripreme, osigurava visok kvalitet pripreme
  • organizuje događaje
  • konstantno analizira tržište, kako bi se razvilo temeljno razumijevanje potreba i kako bi se prepoznali trendovi ciljanih kupaca
  • odgovornost za sveukupno zadovoljstvo gostiju
  • osigurava da se svi zaposleni ponašaju profesionalno

USLOVI:

  • bachelor diploma
  • tri godine radnog iskustva u sektoru hrane i pića
  • iskustvo u rješavanju briga kupaca
  • obezbijeđen jedan obrok
  • finansijska nadoknada za smještaj
  • rad preko cijele godine

BENEFITI:

  • stimulativni uslovi zarade
  • rad u dinamičnom i dobro organizovanom timu
  • dugoročan i stabilan posao
  • savremeno opremljen radni prostor i uslovi rada

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: +382 69 119 109