Kompanija HR Partners Budva za klijenta u Tivtu traži glavnog barmena za godišnju poziciju. Početak rada odmah.

GLAVNI BARMEN

Opis posla:

  • Poznavanje svih neophodnih recepata za koktele, ukrase i tehnike pripreme istih
  • Služenje pića
  • Korišćenje mašina i opreme u skladu sa uputstvima
  • Vođenje brige o higijeni bara
  • Upoznatost sa novim i aktuelnim trendovima profesije i tehnologijama
  • Praćenje količine zaliha
  • Veoma dobro poznavanje jelovnika i pića
  • Pruža gostima informacije o ponudi i uslugama bara/restorana
  • Komunikacija sa gostima na adekvatan način

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istoj poziciji min. 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Obezbijeđen jedan obrok u smjeni
  • Finansijska nadoknada za smještaj
  • Radnu dozvolu i papire obezbjeđuje poslodavac
  • Rad 8h dnevno
  • Rad preko cijele godine

Benefiti

  • Rad na prestižnoj lokaciji
  • Rad u dinamičnom timu

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail: masa.kljajevic@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: +382 69 119 109