Osnovna djelatnost društva Sigillum Co su materijali za unutrašnji i spoljni vodovod, sanitarna oprema, izvođenje radova u oblasti hidrotehnike.

Potreban nam je:

Arhitekta/dizajner - prodavac u showroomu sanitarne opreme i enterijera

Opis posla:

  • Rad u salonu keramike i sanitarne opreme
  • Prodaja keramike i sanitarija investitorima i drugim kupcima
  • Komunikacija sa proizvođačima, projekt menadžerima i dr.
  • Izrada ponuda, dizajniranje po zahtjevu kupca, obračun količina i vrijednosti
  • Obarada ulaznih podataka i unos u bazu
  • Proaktivnost u inoviranju asortimana.

Uslovi:

  • VSS, odgovarajućeg usmjerenja
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Obavezno znanje rada na računaru
  • Poželjno radno iskustvo
  • Aktivno korišćenje profesionalnih programa i alata.

Profil kandidata:

  • Predusretljivost uz posjedovanje izraženih komunikacijskih vještina
  • Umjeće prepoznavanja prioriteta, sistematičnost
  • Odgovornost, preduzimljivost i produktivnost
  • Sposobnost rada u timskom okruženju uz uvažavanje i usvajanje postojećih sistema rada
  • Kreativnost u radu sa klijentima, prepoznavanje i realizovanje njihovih potreba
  • Ostvarivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa i relacija sa klijentima i poslovnim saradnicima

Benefiti:

  • Izazovno i dinamično radno okruženje
  • Mogućnost ličnog i karijernog razvoja uz obuke i treninge u skladu sa poslovnim prilikama
  • Saradnja sa renomiranim crnogorskim klijentima
  • Rad u timskom ambijentu uz uvažavanje kreativnih ideja i ambicija
  • Stimulativna zarada u skladu sa postignutim rezultatima

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije sa fotografijom i propratno pismo putem na E-mail: konkurs@sigillumco.me opcije KONKURIŠITE NA OGLAS  sa naznakom za koju poziciju aplicira.