Osnovna djelatnost društva Sigillum Co su materijali za unutrašnji i spoljni vodovod, sanitarna oprema, izvođenje radova u oblasti hidrotehnike.

Potreban nam je:

Referent za ekonomske/pravne  i administrativne poslove

Opis posla

  • Komunikacija sa dobavljačima i kupcima
  • Priprema dokumentacije i komunikacija sa špediciom
  • Organizacija transporta
  • Ažuriranje dokumentacije
  • Priprema potvrda nadležnih organa za učešće u postupcima javnih nabavki
  • Popunjavanje naloga za plaćanje
  • Pravovremeno proslijeđivanje potrebnih informacija nadređenima, saradnicima ili klijentima
  • Primanje, provjera i slanje: e- mailova, telefonskih poziva, pošte;
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumentacije
  • Ostali poslovi vezani za administraciju

Uslovi:

  • VSS (poželjno ekonomija, pravo )
  • Minimum 2 godine prethodnog radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil traženog kandidata

  • Napredno poznavanje MS office paketa i rada na računaru
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje osnova zakona o privrednim društvima, javnim nabavkama, obligacionim odnosima…
  • Komunikativnost, odgovornost i preciznost u radu
  • Organizovanost i pedantnost

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Odlična i redovna zarada u dogovoru sa poslodavcem
  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije sa fotografijom i propratno pismo putem na E-mail: konkurs@sigillumco.me opcije KONKURIŠITE NA OGLAS  sa naznakom za koju poziciju aplicira.