Kuća Hemije u Podgorici raspisuje konkurs na poziciji:

Poslovođa maloprodajnog objekta

Uslovi:

  • VSS
  • SSS

Radno iskustvo:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Planiranje rada prodajnog osoblja
  • Nabavka robe, kalkulacije i dokumentovanje
  • Rješavanje reklamacija kupaca
  • Praćenje potreba i kupovne navike potrošača
  • Saradnja sa ostalim službama i sa upravom preduzeća
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Blagajnički poslovi

 Nudimo :

  • Rad u uspješnoj kompaniji gdje je Vaš rad Vaša najbolja preporuka, permanentno usavršavanje, mogućnost napredovanja, stabilnost.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete svoju biografiju, sa naznakom za koju poziciju konkurišete, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@kucahemije.com