Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

Prodavac na sektoru delikatesa (m/ž)
Lokacija: Podgorica – Idea Gornja Gorica

Opis posla:

  • vodi računa o popunjenosti i urednosti sektora delikatesa;
  • uslužuje potrošače, upoznaje ih sa asortimanom delikatesa i pomaže im u odabiru proizvoda;
  • pravilno izlaganje asortimana delikatesa;
  • praćenje rokova trajanja robe i prijavljivanje robe sa kratkim rokom;
  • vodi brigu o smještaju robe po propisanom režimu;
  • brine o čistoći prodajnog prostora, magacina i svog ličnog izgleda i higijene.

Uslovi posla:

  • III stepen stručne spreme
  • Poznavanje engleskog jezika
  • komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad
  • prilagodljivost dinamičnim uslovima posla
  • prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u trgovini

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me

Kandidati se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 067 631 774

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji idu u uži izbor na osnovu pregleda biografija.