Hotel „Aleksandar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“. Cilj hotela je da svim svojim gostima pruži najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

Hotel „Aleksandar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

KONOBAR/ICA

Opis posla:

  • Usluživanje hrane u restoranima i na terasama
  • Dočekuje goste na svom reonu
  • Informiše goste o uslugama donošenjem jelovnika, menija i vinske karte, prima porudžbine od gostiju i vrši narudžbe u odgovarajućem proizvodnom odjeljenju
  • Zbog potreba procesa rada vrši i druge poslove iz svoje djelatnosti kao što su priprema inventara, priprema sale za simpozijume, banket prijeme itd.
  • Odgovoran je za kvalitetno usluživanje gostiju u svom reonu, za primljenu robu, za blagovremeno i tačno pravdanje iznijete robe, za postavljanje propisanog broja cjenovnika hrane i pića na odgovarujućim mjestima, za lični izgled na radu
  • Obavlja i druge poslove po nalogu šefa restorana

Uslovi:

  • Radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika
  • Fleksibilnost, odgovornost
  • Izražena komunikativnost i uljudnost sa gostima

Nudimo:

  • Rad u prijatnom timu mladih i motivisanih ljudi
  • Kvalitetan smještaj i dva obroka

Zainteresovane kandidatkinje/kandidati mogu poslati svoje biografije na mail adresu: hr@klikovac.me ili se prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za više informacija: 067 600 259