Ekskluzivni Hotel Dukley smješten u slikovitom zalivu sa prekrasnim privatnim plažama i zadivljujućim pogledom na Budvu i Bečiće, otvara vrata za mlade i ambiciozne ljude koji se žele dokazati i napredovati u karijeri.
Hotel Dukley raspisuje oglas za poziciju:

BARMEN

Opis posla:

  • Priprema hladnih i toplih napitaka, koktela, smutija;
  • Praćenje rokova i pravilno skladištenje namirnica;
  • Organizacija šanka;
  • Vođenje brige o kvalitetu usluge na najvišem nivou.

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika;
  • Minimum dvije godine iskustva na poziciji barmena;
  • Znanje pripreme kafa i različitih vrsta koktela;
  • Profesionalnost, odgovornost i ozbiljnost za rad u hotelu sa 5*.

Benefiti:

  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni;
  • Radne papire i dozvolu obezbjeđuje poslodavac;
  • Fiksna zarada;

Dodatna stimulacija - tips i service charge.

Ukoliko smatrate da odgovarate navedenim uslovima, očekujemo Vašu prijavu na mail adresu:  hr@dukley.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS