Kompanija HR Partners International za klijenta u Crnoj Gori (Kotor, Herceg Novi) traži a la carte konobara. Početak rada odmah.

A LA CARTE KONOBAR

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Prezentacija jelovnika i izbora pića
  • Primanje narudžbi od gostiju
  • Posluživanje hrane i pića prema postavljenim standardima servisa
  • Naplata izvršene usluge
  • Vođenje brige o higijeni pribora, hotelskoj imovini i opremi

Uslovi:

  • Min. dvije godine radnog iskustva na istoj poziciji
  • Obezbijeđen smještaj i dva do tri obroka
  • Obezbijeđen prevoz/naknada za prevoz
  • Jako dobra zarada koja se ugovara kroz interni dogovor sa poslodavcem
  • Jedan do dva slobodna dana u toku sedmice

Benefiti:

  • Sezonski angažman uz mogućnost produžetka tokom cijele godine
  • Rad u stabilnoj firmi koja konstantno raste i širi svoje tržište i van Crne Gore

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, možete se prijaviti tako što ćete poslati svoju biografiju na mail: marina.neric@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Broj telefona: +382 69 119 109