Kompanija HR Partners International za klijenta u Crnoj Gori (Kotor, Herceg Novi) traži glavnog kuvara. Početak rada odmah.

GLAVNI KUVAR

Broj izvršilaca: 3

Opis posla:

  • Sarađuje sa šefom kuhinje u svim aspektima
  • Preuzima odgovornost i inicijativu kada je potrebno
  • Kreativnost, komunikativnost i dobra organizacija u poslu
  • Priprema obroka i vođenje brige o kvalitetu istih

Uslovi:

  • Min. 2 godine iskustva na istoj poziciji
  • Jako dobra zarada koja se realizuje kroz interni dogovor sa poslodavcem
  • Obezbijeđen smještaj i 2 do 3 obroka
  • Obezbijeđen prevoz/naknada za prevoz
  • 1 do 2 slobodna dana tokom sedmice

Benefiti:

  • Sezonski angažman uz mogućnost produžetka tokom cijele godine u stabilnoj firmi
  • Mogućnost napretka u korporativnog šefa u kompaniji koja stalno raste i širi svoje tržište i u Hrvatskoj
  • Mogućnost za rad sa šefovima kuhinje Michelin stars kategorije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, možete se prijaviti tako što ćete poslati svoju biografiju na mail: marina.neric@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Broj telefona: +382 69 119 109