Kompanija HR Partners International za klijenta u Crnoj Gori (Kotor, Herceg Novi) traži šefa kuhinje. Početak rada odmah.

ŠEF KUHINJE

Broj izvršilaca: 2

Opis posla:
• Kontroliše SOP u radu kuhinje i svih zaposlenih
• Kontroliše troškove kuhinje prema definisanom budžetu
• Vodi dnevnu, nedjeljnu i mjesečnu administraciju
• Sarađuje sa šefom servisa i F&B menadžerom u kreiranju proizvoda i usluga
• Uvodi inovacije i kontroliše kvalitet hrane
• Trebuje namirnice i kontroliše kvalitet isporuke robe
• Motiviše i prati rad zaposlenih
• Svojom kreativnošću doprinosi razvoju brenda u F&B sektoru

Uslovi:
• Min. 2 godine radnog iskustva na istoj poziciji
• 1 do 2 slobodna dana u toku nedjelje
• Rad u smjenama
• Obezbijeđen smještaj i 2 do 3 obroka
• Obezbijeđen prevoz/naknada za prevoz
• Jako dobra zarada koja se realizuje kroz interni dogovor sa poslodavcem

Benefiti:
• Mogućnost napretka u korporativnog šefa u kompaniji koja stalno raste i širi svoje tržište i u Hrvatskoj
• Sezonski angažman uz mogućnost produžetka tokom cijele godine u stabilnoj firmi

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, možete se prijaviti tako što ćete poslati svoju biografiju na mail: marina.neric@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Broj telefona: +382 69 119 109