Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru. U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sljedeću poziciju:

Šef recepcije

Opis posla:

  • Organizacija rada na recepciji, smještaju gostiju u sobe, itd. u skladu sa utvrđenim standardima hotelskog poslovanja
  • Rukovođenje svim poslovima oko rezervacije soba
  • Osiguravanje kvalitetnog i efikasnog poslovanja recepcije
  • Obuka novozaposlenih recepcionera za rad po standardima i procedurama hotela
  • Dodeljuje radne zadatke zaposlenima na podređenim pozicijama
  • Vodi evidenciju o žalbama i komentarima gostiju putem interneta i na licu mesta
  • Kontrola naplata i provjera računa od strane recepcionera, dugovanja i uplata od strane rezervacionih sistema, turističkih agencija i kompanija
  • Kontrola unijetih rezervacija za tekući dan u saradnji sa menadžerom prodaje hotelskih kapaciteta
  • Kontrola urađenih predautorizacija na osnovu popunjenosti hotela, garancija plaćanja , depozita gostiju
  • Izdavanje naloga nosačima prtljaga, radnicima na parkiralištu i garaži;
  • Odgovornost da je svaka usluga hotela pravilno registrovana po važećem cjenovniku svakog odjeljenja;
  • Evidencija i nadzor nad radom svoje službe
  • Kontrola tačnosti i ažurnosti vođenja poslovne evidencije
  • Davanje obračuna poreza i boravišne takse
  • Davanje mjesečnih izvještaja o radu recepcije
  • vodi računa o fakturisanju i naplati hotelskih usluga

Uslovi:

  • Poznavanje hotelijerskog poslovanja
  • Organizacijske i komunikacijske vještine
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • Iskustvo rada na traženoj poziciji min 2. god

*Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@satoresort.com

Kontakt telefon za više informacija: 069/334-774 zvati od 08:00- 16:00 h