Renomirani poslodavac raspisuje konkurs za poziciju:

Sushi majstor

Opis posla:

  • Planira i organizuje poslove iz djelokruga svoga rada;
  • Naručuje i prima namirnice iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Poznaje jelovnik, redoslijed jela u jelovniku po grupama;
  • Poznaje sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje jela;
  • Vrši ličnu pripremu za posao;
  • Kontroliše ispravnost aparata;
  • Prima nalog za pripremu određenih jela iz menija od šefa kuhinje;
  • Poznaje način čišćenja namirnica;
  • Poznaje način termičke obrade namirnica;
  • Priprema sve vrste jela;
  • Formira porcije po normativima;
  • Servira, dekoriše;
  • Održava radno mjesto;
  • Osigurava kvalitet sopstvenog rada.

Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme- ugostiteljski smjer;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • 2 - 3 god obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Obavezno poznavanje propisa iz sanitarne zaštite, higijenske zaštite i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Iskustvo u sushi kuhinji.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.