Na osnovu ukazane potrebe kompanija HIFA OIL CG d.o.o. Podgorica raspisuje:

KONKURS

za prijem u radni odnos za radno mjesto:

DIREKTOR SEKTORA METALI

(M/Ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Planira, organizuje, koordinira i odgovara za poslovanje povjerenog sektora;
  • Zastupa i vodi poslovanje sektora;
  • Odgovornost i briga o financijskoj stabilnosti sektora;
  • Osigurava optimalne i učinkovite uslove rada društva i brine za zaštitu na radu i sigurnost radnih mjesta;
  • Savjesno i u predviđenim rokovima obavlja poslove radnog mjesta;
  • Kontrola u poslovanju sektora (finansije, izvještaji, zaposleni, usklađenost s propisima i sl.);
  • Komunikacija sa strateškim klijentima društva;
  • Planiranje i ostvarivanje kratkoročnih i dugoročnih ciljeva sektora i Društva;
  • Izvještavanje nadležnih organa Društva;
  • Praćenje konkurentnih poduzeća i unapređenje poslovanja;
  • Briga o klijentima i imidžu Društva;
  • Druge poslove definisane pozitivnim zakonskim propisma, Statutom Društva i drugim internim aktima Poslodavca kao i druge poslove po potrebi društva i po nalogu Poslodavca/nadležnog organa Društva.

Uslovi:

  • Univerzitetsko obrazovanje ekonomskog usmjerenja - VSS;
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Izuzetne komunikacijske, organizacione i analitičke vještine;
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u rokovima;
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji metala i aluminijskih profila;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje engleskog jezika smatraće se kao prednost.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@hifaoilcg.me.