Obuća UNO oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

PRAVNIK (M/Ž)

Opis posla:

  • Obezbjeđuje i pruža pravnu pomoć u Društvu po svim osnovama,
  • Stara se o zakonitosti rada i o pravilnoj primjeni zakonskih propisa i opštih akata Društva,
  • Prati zakonske propise, sudsku praksu i implementira ih u opšte akte
  • Sprovodi sve postupke iz radnog prava
  • Izdrađuje zapisnike sa sjednica Stručnog kolegijuma, pravno formuliše odluke i kontroliše njihovo sprovođenje nakon usvajanja,
  • Zastupa Društvo po odobrenju Izvršnog direktora,
  • Pokreće prinudnu naplatu potraživanja,
  • Stara se o primjeni propisa iz oblasti zaštite na radu,
  • Izvještava Izvršnog direktora o problemima iz svoga djelokruga,
  • Izvršava i druge poslove radnog mjesta na koje je raspoređen u skladu sa svojom kvalifikacijom po nalogu Izvršnog direktora.

Uslovi:

  • Diplomirani pravnik,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Poželjno prethodno radno iskustvo,
  • Aktivni vozač - B kategorija.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijere@obucauno.me