Obuća UNO oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

BREND MENADŽER (M/Ž)

Opis posla:

  • Istraživanje tržišta i zastupljenosti određenih brendova na tržištu;
  • Analiza zastupljenosti i prodaje određenih brendova;
  • Učestvovanje u izradi marketinških aktivnosti vezanih za određene brendove;
  • Obilazak terena, kupaca, kontrola pozicija;
  • Komunikacija sa dobavljačima, logistikom, komercijalom;
  • Izrada izvještaja poslovanja na mjesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou.

Uslovi:

  • Stepen obrazovanja: VSS ili VŠS;
  • Aktivno znanje engleskog jezika, poželjno i italijanskog;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, internet...);
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje menadžerskih, pregovaračkih i komunikacijskih sposobnosti;
  • Razvijene analitičke sposobnosti;
  • Usmjerenost na rezultat;
  • Spremnost na plasiranje novih ideja i njihovo oživljavanje.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijere@obucauno.me