Kompanja HR Partners d.o.o. u ime jednog od vodećih servisa za online poručivanje i dostavu hrane, traži nove zaposlene! Ukoliko ste osoba sa naglašenim vještinama pregovaranja i iskustvom u oblasti prodaje, a uz to želite da budete dio kompanije koja se uspješno razvija, prijavite se na oglas:

Predstavnik prodaje

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Kontaktiranje restorana u cilju organizovanja sastanka sa donosiocima odluka i unapređenja saradnje
  • Građenje odnosa sa restoranima
  • Rešavanje dnevnih zadataka vezano za poslovanje i funkcionisanje restorana
  • Organizovanje i praćenje učinka prodaje
  • Unapređivanje individualnih vještina i sposobnosti kroz kontinuiranu obuku radi postizanja ciljeva
  • Unapređivanje protoka informacija sa lokalnog tržišta: prikupljanje povratnih informacija od restorana, praćenje aktivnosti konkurencije i davanje preporuka za poboljšanje upravljanja
  • Postizanje i premašivanje zacrtanih ciljeva i obima prodaje, uz samostalan i nezavisan rad

Uslovi:

  • SSS / VSS
  • Relevantno radno iskustvo u prodaji minimum 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil traženog kandidata:

  • Visok stepen komunikacionih vještina
  • Izražene pregovaračke vještine
  • Orijentisanost ka rezultatima
  • Sposobnost da se efikasno organizuje sopstveni raspored i radi samostalno i odgovorno
  • Interesovanje i dobro razumijevanje e-trgovine i tržišta hrane
  • Spremnost na povremena putovanja

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: posao@hrpartners.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijavu: 11.03.2021.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.