„Entext d.o.o.“ Podgorica, raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

OFFICE MANAGER
(1 izvršilac)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Pružanje admistrativne i logističke podrške izvršnom kadru/direktoru
  • Korespondencija sa saradnicima, partnerima i klijentima
  • Organizovanje i koordinacija sastanaka i poslovnih događaja
  • Organizacija svih poslova vezanih za održavanje kancelarije i kancelarijske opreme
  • Prijem i raspoređivanje pošte
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Koordinacija rasporeda i priprema sastanaka
  • Pružanje administrativne podrške za sve sektore kompanije
  • Ostali poslovi po nalogu izvršnog direktora

Uslovi:

  • Srednja ili viša/visoka stručna sprema
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje italijanskog jezika (konverzacijski nivo)
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Microsoft Office paket)

Dodatne vještine:

  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Odgovornost, sistematičnost i vještine planiranja

Komunikativnost:

  • Povjerljivost
  • Fleksibilnost, proaktivnost i brzina u radu
  • Temeljitost u obavljanju poslovnih zadataka

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom i motivaciono pismo (na crnogorskom jeziku) na e-mail adresu: info@entext.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 09.03.2021.godine.

Napomena: Kontaktirani će biti samo kandidati koji udju u uži izbor.