Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, zbog širenja maloprodajne mreže, raspisuje oglas za radno mjesto:

POSLOVOĐA U IDEA MARKETU (ž/m)

(Podgorica)

Opis posla:

  • Organizacija rada poslovne jedinice u skladu sa zakonskim propisima i aktima kompanije;
  • Obezbjeđivanje zaposlenima u objektu da ispravno obavljaju zadatke iz opisa svojih radnih mjesta;
  • Organizacija asortimanske popunjenosti objekta;
  • Organizacija trebovanja robe;
  • Vođenje računa o visini zaliha i koeficijentu obrta.

Uslovi posla:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme;
  • Odlične sposobnosti korišćenja računara – naročito Excel aplikacija (MS Office alati);
  • Komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad;
  • Radno iskustvo u trgovini – maloprodaja ili veleprodaja;
  • Visoko razvijene sposobnosti organizacije rada;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima rada;
  • Ambicioznost, samoinicijativnost i samostalnost u izvršavanju radnih zadataka.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me ili se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 067 631 774.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.