Uskoro počinje realizacija inovativnog projekta u oblasti turizma u Crnoj Gori! Projektom rukovode cijenjeni prefesionalci iz oblasti turizma, ljudskih resursa i IT-a, i u potrazi su za novim kolegom na veoma važnoj poziciji:

Operativni menadžer (m/ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Razvoj aplikacije u regionu i Crnoj Gori
  • Prodaja proizvoda aplikacije (oglasi i pretraga baze) prema klijentima koji su isključivo iz oblasti turizma
  • Izvještavanje i praćenje realizacije budžeta
  • Planiranje aktivnosti i budžeta na godišnjem nivou i kraćim vremenskim periodima
  • Planiranje tima, njihovo uključivanje u posao i upravljanje istim
  • Davanje predloga i inicijativa za razvoj biznisa i marketinških aktivnosti prema poslodavcima i kandidatima
  • Formiranje mreže externih saradnika u prodaji prema klijentima i u regrutaciji prema kandidatima, u regionu
  • Istraživanje novih kanala i načina za prodaju i valorizaciju aplikacije
  • Davanje predloga i inicijativa za razvoj same aplikacije, na osnovu iskustva u poslu i poznavanja potreba tržišta
  • U svim navedenim aktivnostima kandidat će imati punu pomoć i podršku Upravnog odobra, dok samostalno ne preuzme sve aktivnosti

Uslovi:

  • VSS
  • Minimum 5 godine prethodnog radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji u oblasti marketinga, turizma i prodaje
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u rukovođenju tima
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru i MS Office paketa

Profil traženog kandidata:

  • Veoma visok stepen posvećenosti i odgovornosti
  • Visok stepen rezilijentnosti
  • Pouzdanost i lojalnost
  • Menadžerske i organizacione sposobnosti
  • Visok stepen komunikativnosti i prodajne orijentisanosti
  • Otvorenost ka novim idejama i želja za učenjem
  • Spremnost na česta putovanja u državi i u regionu

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja
  • Rukovođenje inovativnim novim projektom

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: tamara.maricevic@hrpartners.me ili možete konkurisati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: 069/112-112
Rok za prijavu: 27.01.2021.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.