Jedna od nauspješnijih notarskih kancelarija u Podgorici raspisuje oglas za poziciju:

Administrativni radnik (m/ž)
Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Rad sa strankama;
  • Ovjeravanje dokumenata (potpisa i prepisa akata uz korišćenje softvera koji se zove Notaio);
  • Uvezivanje otpravaka, potpisivanje i uvezivanje izvornika;
  • Vođenje OVP, UZZ, ZAI, IT, URP, DK upisnika;
  • Saradnja prilikom vođenja ostavinskih rasprava;
  • Slanje poziva strankama;
  • Usluživanje stranaka;
  • Po potrebi odlasci u Katastar, Poresku upravu, druge državne organe i poslovne banke (o trošku kancelarije);
  • Po potrebi nabavka materijala za kancelariju.

Uslovi:

  • SSS/VSS;
  • Minimum 5 godina prethodnog radnog iskustva u privatnom sektoru;
  • Prednost će imati kandidati koji imaju iskustva u radu sa strankama.

Profil traženog kandidata:

  • Visok stepen posvećenosti i odgovornosti;
  • Pouzdanost i lojalnost;
  • Opreznost i preciznost u poslu;
  • Strpljenje i želja za sticanjem novog znanja i vještina.

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja;
  • Angažman u poznatoj notarskoj kancelariji.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: posao@hrpartners.me ili možete konkurisati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijavu: 25.01.2021.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.